285_0001.htm286_0001.htm287_0001.htm../100/100_0001.htm 285.1 VIJESTI Bologna, 22. septembra Ekipa Rome ostvarila je izuzetno važnu pobjedu protiv Bologne u gostima u susretu 4. kola italijanske Serije A rezultatom 2:1, a gol pobjede za Vučicu postigao je Edin Džeko u 93. minuti. Roma je u vodstvo stigla u 49. minuti kada Kolarov fantastično pogađa iz slobodnog udarca, ali samo pet minuta nakon toga Bologna s bijele tačke stiže do poravnanja. Siguran realizator kaznenog udarca bio je Sansone. Kada su svi očekivali kraj utakmice, Roma stiže do velike pobjede. Pellegrini je probio po desnoj strani, ubacio je loptu u peterac Bologne, a iako je Roma igrala s igračem manje Edin Džeko je bio na pravom mjestu i loptu glavom poslao u mrežu za velika tri boda gostiju iz Rima.