285_0001.htm286_0001.htm282_0001.htm../100/100_0001.htm 284.1 VIJESTI 18. aprila Nogometaši Zrinjskog plasirali su se u finale Kupa BiH nakon što su uzvratnom susretu polufinala na svom terenu svladali Slogu rezultatom 3:0. Sloga se uspješno branila do 40. minute kada je za vodstvo domaćih iz slobodnog udarca pogodio Silvio Ilinković. U nastavku je Zrinjski u 57. minuti pogađao preko Marija Ćuže i u 63. preko Nardina Mulahusejnovića za konačnih 3:0. Nakon 0:0 iz prvog susreta Plemići su se tako s ukupnih 3:0 drugu godinu za redom plasirali u finale. Protivnik u završnici Mostarcima će biti Borac iz Banjaluke koji je u drugom polufinalu ukupnim rezultatom 5:2 nadigrao Široki Brijeg. U finalu Kupa BiH igrat će se dvije utakmice, prva 8. maja, a uzvrat sedam dana kasnije.