../700/750_0001.htm285_0001.htm286_0001.htm282_0001.htm../100/100_0001.htm 285.1 VIJESTI 26. jula Sarajevo je večeras na Koševu pred 26.750 gledalaca odigralo 0:0 protiv slovačke ekipe Spartak Trnava u prvom meču drugog pretkola kvalifikacija za Konferencijsku ligu. Momčad Sarajeva je dominirala u prvom poluvremenu. Golman Trnave je dva puta odbranio udarce Guliašvillija, dva puta su igrači Trnave izbijali loptu sa gol linije, a Keremeh je pogodio stativu. Gostujući igrači su u nekoliko navrata zaprijetili Rockovu,ali golman Sarajeva praktično nije imao posla u prvih 45 minuta igre. Sarajevo je i u nastavku bilo mnogo bolje, agresivnije, stvaralo prilike, međutim rezultat je ostao 0:0.Revanš utakmica igra se naredne srijede u slovačkoj Trnavi.