286_0004.htm285_0001.htm286_0001.htm282_0001.htm../100/100_0001.htm 286.3 VIJESTI Sve to se dešavalo u samo u jednom poluvremenu.U drugi dio utakmice City je ušao nešto opuštenije, pa je Luton vidio šansu da pokuša dodatno smanjiti zaostatak. Uspjeli su to u 52. minuti kada je Clark, ponovo na asistenciju Barkleya pogoditi za 2:3.City je nakon toga ponovo počeo igrati i uskoro je došao novi pogodak. Autori? Ponovo isti dvojac. U 55. minuti De Bruyne do Haalanda - 2:4!Nakon toga raspala se u potpunosti igra Lutona, a City je to iskoristio i samo tri minuta kasnije postigao i peti gol. Ovaj put je ulogu asistenta De Bruyne prepustio Bernardu Silvi, a strijelac je bio isti. Erling Haaland postigao je peti gol na meču.